Aštar Šeran meets Raeliánov

Autor: Tomas Bily | 5.3.2018 o 19:31 | (upravené 5.3.2018 o 21:32) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  162x

O tom, že kebyže nemám nič lepšie na práci, okrem písania blogov, tak začnem zbierať politický humor, ktorý sa privalil ako Cunami na našu krajinu. Napríklad:"viete prečo zomrel Stano Radič?"

Od nudy.  A teraz Radičová nechce ísť naspäť, aby v nebi nezemrel od rehotu!

Alebo: „S Bödörom som rodina, bol som rodina a aj budem rodina. Bol som s ním aj rodina, keď som nebol policajný prezident a budeme rodina aj keď už nebudem šéf polície," hovorí Gašpar.

Hodina slovenčiny kombinovaná s biológiou, tomu poviem efektívne masmediálne vzdelávanie!

Viete kto nás miluje a pomáha nám??? Tu nájdete odpoveď

Ale teraz vážne, ten pán Gašpar, on má aké právomoci(privilégiá) robiť každé dve hodiny tlačovky reakcií na tlačovky politikov? Nie je on náhodou apolitická figúrka, tak ako Jašter, teda pardón Kiska? Sedieť pred TA3-jkou od rána, vypočuť si TB, zvolať vlastnú TB a tam sa vyjadriť, aká je opozícia hyena a posťažovať sa nech prestanú, lebo je to také napínavé, že sa nedá odtrhnúť od čítania a počúvania a pozerania správ, celý deň preletí ako nič a oni potom ani nemajú čas nič vykonať. Nechajte ich pracovať pani Nicholosonovová! Veď oni si nestíhajú pripravovať nové verzie odpovedí tak rýchlo. Vy už súkate dôkazy takým tempom, že KokaliNAKAovi ste zobrali ten víchor priamo z papule. Však jeho kadencia slov sa presunula do kropají potu na čelo pri krátkom nevinnom rozhovore z nejakým asistentom z aktualít  dobre že nezačal natáčať ASMR, akým šeptom pri tej Marke Terezke v telke chcel skryť svoju ustarostenosť.

Bardy...ten sa zložil, leží bolí ho hlava, toho nechajte na pokoji.

Preto otočme kormidlom a pozrime sa na hlavného vinníka celého sveta. 

 Milujeme Vás a pomáhame Vám! 

for ingliš spíkin junivers : http://www.universe-people.com

pre fica, klausa, yemana a všetkým rodu verným: http://www.vesmirni-lide.cz

Tak o čom točí ten pomätenec náš budúci bývalý premiér? Jáj, už viem, odkiaľ on vie, že to nebolo napísané na Slovensku. To on mu to napísal, aby to mohol teraz zneužiť proti nemu, však Slovenskej ipošte to bolo hneď jasné, keďže na Slovensku nemá žiadnu trvalú adresu.

Ste mi na to skočili, čó? Pravda je taká, čo si myslíte, na čo (sem) prišla FBI, no, čo myslíte? No aby mu to pošepkali do ucha, lebo on vie, že mu Galko odpočúva dráty.

A aby sme neopomenuli tých Raelianov, viete kto imvymyslel ich jedinečné nezistiteľné meno, ktoré dokazuje, že oni sú TÍ skutoční? No predsa od Scientolológovovovia.

Mám rád ten čas, keď už nič nie je svätäääää....

 

 Vôbec neviem čo znamená slovo disclaimer, ale niektorí to píšu na koniec ich denníčka, tak sa pridám:

Všetky osoby spomenuté v tomto texte sú vymyslené, teda nie sú.

Mám rád všetky sekty, lebo v bulvári je pravda.

Špeciálne Vesmírnych ľudí, lebo tí ma milujú a pomáhajú mi.

Skutočne mám rád konšpiračné teórie, ale je dobré ak sa najprv potvrdia, aby sme to mohli nazývať konšpiráciou ( príklad ), alebo zapadnú prachom, aby sa skutok už aj tak stal premlčaným...nie, nie že sa nestal, len už nikto zo zúčastnených (na piatej eveňiu to volajú zainteresovaní) už nie je. (lebo písal kakané veci na Kokotschnera)

I DO HOPE, THAT MY ARTICLE LOOK ALIKE THE RIGHT WEBPAGES!

No a na záver video, ktoré mi dodnes šteklí mozgové závity 

WATCH AND LEARN! 

Takže pán Fico, ja všetko toto môžem, lebo ja som slobodný nezavislý občan "vašej" krajiny, ale nebojte sa, už čoskoro aj vy budete všetko toto môcť, po prvý krát v dospelom veku, a nikto vás za to nebude haniť. Potom sa ozvite, pôjdeme na kávu, mám toho ešte oveľa viac.

We will never Forget: WHITNEY HOUSTON, GEORGE MICHAEL, PRINCE, MICHAEL JACKSON, JOHN LENNON, DAVID BOWIE(?)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Za zostrelenie lietadla viní Rusko Izrael. Čo bude ďalej

Prinášame scenáre vývoja v Sýrii.

ŠPORT

Sagan a boj o celkové poradie? V rozhovore to jasne vysvetlil

Peter Sagan poskytol zaujímavý rozhovor.


Už ste čítali?