V štýle Cynickej Obludy™

Autor: Tomas Bily | 31.8.2014 o 22:43 | (upravené 31.8.2014 o 22:54) Karma článku: 3,18 | Prečítané:  412x

fiktívnej osoby s menom Rado Ondřejíček, Určite ste si ju už všetci všimli, aj keď ste nevedeli, že má krycie meno. Má to byť asi sranda a dokonca politická satira, či nebodaj "komentár"! Obluda sa medzi nás votrela ako hnijúci pach zdochliny a ľavou zadnou poráža aj Danglára a dokonca by som povedal, že až lavíruje na hrane slušnosti, etickosti, či zákona.

Viete aké to je, keď ráno po všetkých nevyhnutných povinnostiach a dopravení sa do práce, konečne máte chvíľu pokoja a otvoríte si online verziu novín SME. Všetky tie nové zaujímavé a dôležité informácie, ktoré nás napĺňajú pocitom, že sa jedného dňa dopracujeme k poznaniu ako tento svet funguje.

A ako prechádzam postupne článkami, prebojujem sa nejakým gulášom a zbytočnými reklamami, blížim sa k tomu zlatému klincu, na ktorom balancuje celé vydanie a určuje rytmus dňa svojou výstižnou a dokonale spracovanou kresbou MAESTRO SHOOTY a jeho politicky rozhľadený a názorovo vycibrený vkus! (ZA ZVUKOV FANFÁR POČUJEM TIE OVÁCIE)

Ale čo sa nestalo pred dvomi mesiacmi, do popredia sa dostala najprv zo dňa na deň, a potom odrazu už každý deň nová tvár. Teda, tvár, obluda to je, a nahovára si, že je cynická a niektorí v redakcii si podľa mojich odhadov myslia, že je aj vtipná, lebo inak, prečo by si ju medzi sebou držali?

Takže už CELÉ DVA mesiace trpím a tŕpnem, keď sa blíži koniec stránky, že budem musieť opäť raz pohladiť pohľadom ten surový betónový podstavec šedivej farby, ktorý mi prinajlepšom nepristane na nohe a nevykrivý tvár do úšklabku.

Ten mienkotvorný denník, ktorý sa vydáva za dušu a myseľ národa, teda aspoň tých, ktorí ho nečítajú proti svojej vôli, si necháva pokriviť obraz touto obludou, ktorá ho ťahá pod vodu, váhou veľkosti toho podstavca. Vedeli ste, že tá obluda tie paškvile robí, "aj keď s nimi nie vždy súhlasí"?!?!?! 

BRAVÓ pani Redakcia, tomu sa hovorí stáť si za napísaným! 

Preto vzývam meno vydavateľovo, zachráň nádeje naše a dovoľ vystúpiť Človeku, ktorý vie, čo to znamená humor a zatrať obludu, aby sa uchýlila späť k svojím obludným priateľom odkiaľ prišla a už sa nikdy nevrátila na stránky naše!

NECH ŽIJE SHOOTY, OBLUDA, SKAP!

(Dúfam, že tam bolo dostatočne cítiť moje zúfalstvo)

P.S. Pre tých, čo mi chcú odporučiť "že keď sa mi nepáči", aby som to nečítal, ja by som veľmi rád nie, len som vždy dúfal, že tam bude repríza Shootyho.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Plavčan oznámil abdikáciu, z tlačovky opäť ušiel

Plavčan odstúpil z postu ministra deň po výzve Roberta Fica.

DOMOV

Tak to už nie, Béla, odkazuje Bugárovi Paška z SNS

Pašku hnevá, že ombudsmanka podporila Dúhový pochod.

DOMOV

Politológ Kusý: Danko je veľmi labilný človek

Politológ hodnotí Dankovo vystupovanie na verejnosti.


Už ste čítali?