Rezonancie Robertka Fica

Autor: Tomas Bily | 2.2.2014 o 13:54 | (upravené 2.2.2014 o 18:25) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  315x

ale sme im dali novinárom...sa už končí aj posledná možnosť udržovať kalné vody kalnými, záchody nespláchnuté, chlievy nevyvetrané. Dovoľte, aby som sa trochu vyvracal do tváre toho, čo mňa a aj vás už nejakú dobu uráža, lebo môj žalúdok inak nedá, i keď rozum hovorí, že je to zbytočné. Pred voľbami je lepšie nerezonovať ako rezonovať, aj keby to malo stáť ľudí život.

Viete, nepotrebujete sa navážať do človeka, o ktorom nemusíte počuť celý život a nebude Vám to chýbať, ale ak sa taký človek začne navážať svojím správaním do Vás, či nepriamo cez novinárov, ktorí mi o ňom poskytujú povinné informácie, alebo priamo jeho sprostými výrokmi o jeho nevoličoch, tak mi neostáva nič iné, ako sa vyjadriť, lebo inak by mohli povedať, že mám byť ticho, lebo som sa nevyjadril.

Toto nie je moje prvé písomné zamyslenie sa o tom konkrétnom človeku, ktorému ani na meno nechcem prísť, ale naozaj si želám, nech je posledné.

Som naozaj optimisticky založený človek, cítim to tak a snažím sa to rozsievať aj medzi ostatných, lebo viem, že to je jediné čo potrebujeme na prekonanie všetkých prekážok...optimistický, pozitívny prístup ku každému a k všetkému.  Dokým niekto neprekročí moju hranicu únosnosti, potom sú dve možnosti, buď takého človeka môžem prestať vnímať úplne, alebo mu odpovedať spôsobom aký si vyslúžil, rovnakým.

Takže náš Robertko sa "rozhodol" byť pripravený. Rozhodol sa, že vlastne pozícia premieríka nie je taká dobrá a vlastne oveľa potrebnejší pre nás všetkých bude v tej "menej dosahovej" pozícii, kde bude riešiť hlavne stabilitu Európy a potom neskôr aj sveta. Vôbec nejde o to, že "ale sme im dali novinárom" odchádza a spolužiaci v tomto prípade nehrajú rolu, keďže volia ľudia, tak do toho musí ísť sám a hrať o všetko, že mu  jeho zbožných 40 percent bude stačiť. Ja by som ho veľmi rád videl v nasledovaní princeznej Diany v aktívnom boji za odmínovanie sveta, ale viem, že tou cestou sa tento chudák vybrať nemieni. Je mi veľmi lúto jeho syna, lebo on nie je za otcove konanie zodpovedný a viem, že mu toto všetko ubližuje, ale nech pochopí, že proti jeho otcovi nemám nič, iba proti správaniu a nekonaniu premiéra, ktorý sa cíti pripravený.

Strach je to čo ho tlačí do tejto úlohy. Veľký strach, čo sa stane, ak sa na šachovnici zjaví kráľ, ktorý sa neskryje za rošádu veže v podobe sudcu a strelca v podobe porkurátora. Posraný strach, ktorý cítiť z celého jeho konania.

Zvukové rezonancie majú základnú vlastnosť, vlniť sa priestorom a narážať do objektov bez rozdielu kvality. Rezonancie Robertka pripraveného sú tak silné, že aj črevá bez rozdielu sa otriasajú. Marečku, podejte mi péro, sa môže snažiť koľko chce prekrúcať hegelovsko komunistickým spôsobom význam slov z klamstva na rezonancie, ale  práve tie rezonancie nemá ako oklamať. Preto si veľmi rýchlo uvedomil, že nerezonovať je lepšie ako rezonovať, ale on už rezonoval tak, že sa spoločnosť otriasa presne podľa jeho predlohy...otrasne. A jeho nevyjadrovaním sa, rezonancie nezastaví.

Tváre Robertka pripraveného sú len dve... jeho a Kotrbova. Jeho správanie, jeho silácke vystupovanie, jeho prejav je to jediné čo v ľuďoch rezonuje tak silne, že buď idú s ním, alebo zvracajú. Idú s ním, znamená voliť Kotrbu, lebo on je tá ešte silnejšia rezonancia a len preto tá časť ľudí nezvracia, lebo klin klinom vyrážajú, tak ako sú tí otrlí zvyknutí.

Vyhnanie obyvateľa z krajiny, to si myslím, že sa darí iba tým najhorším "vodcom" a on si takého pripísal v rekordne krátkom čase.

Tvrdiť, že zahraničie rešpektuje vládu Robertka pripraveného je také isté ako jeho rešpektovanie Kotrbovo zvolenie...jeho smiešne želanie.

Preto moja otázka Robertkovi pripravenému znie: Prečo chceš byť prezident a za koľko ukazujú Tvoje hodinky?

 

A dosť už, pfuj.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Plavčan oznámil abdikáciu, z tlačovky opäť ušiel

Plavčan odstúpil z postu ministra deň po výzve Roberta Fica.

DOMOV

Tak to už nie, Béla, odkazuje Bugárovi Paška z SNS

Pašku hnevá, že ombudsmanka podporila Dúhový pochod.

DOMOV

Politológ Kusý: Danko je veľmi labilný človek

Politológ hodnotí Dankovo vystupovanie na verejnosti.


Už ste čítali?