Homeopatia, Marihuana a iné liečivé bylinky

Autor: Tomas Bily | 13.6.2016 o 18:10 | (upravené 13.6.2016 o 19:50) Karma článku: 2,37 | Prečítané:  223x

Médiami otriasajú kauzy Kaliňák, Homeopatia a nejaký Baštrngáč...či Paštekár? Okrem toho, že Kali spomalil svoj guľomet slov sa ešte aj priznal, že Hedvigu ponoril presne tak, ako sa on teraz snaží neutopiť. TB:Kaliňák 4:00min.

Cieľom môjho stručného poukázania je na mediálny var okolo homeopatie.Nemám s ňou osobné skúsenosti, ale rozumiem spôsobu prípravy a ako filozofa ma zaujíma, nielen môj názor. Chcem sa zamerať na Otakara Horáka z Denníka N ale pokojne aj Tomáš Prokopčák, či iné študované hlavy, budem poctený, ak sa mi pokúsia odpovedať, lebo vidím tvrdý útok, akoby boli sami platení farmaceutickým priemyslom. 

Takže pár otázok na pánov: 

1: Kloktali už niekedy slanou vodou na zbavenie sa bolesti hrdla?

2: Pili už niekedy bylinkový čaj?

3: Považujú reflexnú masáž nôh, psychoterapiu, čínsku medicínu, spomínané bylinkové čaje tiež LEN za placebo?

4: Čo si myslia o MARIHUANE? Má liečivé účinky? 

5: Ak mu vadia reklamný výrok na veľkoplošnej reklame, a chcel by ju zakázať, prečo im nevadí tá na tvrdé drogy, ktoré nazývajú na tých istých pútačoch ako "raňajky", a nechce ju zakázať a nevyjadruje sa k nej? 

6: Ak sú za to, aby sa homeopatiká prestali predávať v lekárňach, kde by ich v rámci voľnej obchodnej súťaže radi premiestnili? Do potravín, hneď vedľa regálov s tvrdými drogami? 

7: Ak zakážeme homeopatiká v lekárňach, zakážeme zároveň aj predaj bylinných čajov, ktoré nám európska únia už ozrejmila pred pár rokmi, že ŽIADEN aktívny účinok na nich nie je dokázaný? Tento ďaľší krok úplného zákazu sa šíril "alternatívnymi" webmi už pred pár rokmi.

8: Ak spájajú vo svojich článkoch pitie Sava, natieranie sa hovnami, Antivax hnutie a homeopatika dá sa to kvalifikovať ako konšpiračné teoretizovanie???

Takže budem čakať, či bude niekto taký tvrďas a odpovie mi na tieto otázky.

 

Dovtedy si všetci pozrite dokument CNN o MARIHUANE, o ktorej sa veľa ľudí snaží tiež takto jačať, ako nemá žiadne potvrdené liečivé účinky, ale určite nie sú dostatočné dôkazy pre vedcov filmové zábery a výskumy iných krajín...

Lúčim sa s vynoveným pozdravom:"Pôjdeš do basy, Ty, Kaliňák!"

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Všade sú míny, dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Dráždenie čínskeho draka

Donald Trump si už stihol pohnevať Peking. Zrejme to nebolo nedorozumenie.


Už ste čítali?